Захід на честь вшанування пам’яті загиблих учасників АТО, присвячений Всесвітньому Дню Вдови «Пам’ятаючи живемо»

23.06.2016

23 червня – Всесвітній день вдови. Цей день – привід ще раз згадати, як живеться родинам, що втратили чоловіка-опору. Громадська спілка «Крила 8 сотні» зібрала в Києві жінок - вдів та матерів загиблих військовослужбовців. В парку «Перемоги» зібрались родини з деяких областей України: Київської, Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Дніпропетровської, Волинської. Приїхали представники громадських об’єднань солдатських матерів та родин ветеранів АТО з Дніпра та Кривого Рогу, Полтави та Чернігова.

На мітингу біля пам’ятника Матері-вдові наголошувалося, що родинам необхідно гуртуватися. «Маємо все робити за двох, серце має битися за двох, дихати за двох, працювати за двох», - наголошує Ірина Лукичева-Міхнюк, Голова правління організації «Крила 8 сотні».

Після мітингу пам’яті родини загиблих військовослужбовців були запрошені на фотовиставку, яку підготував талановитий Олександр Семенюк. Виступ народного артиста Петра Маги був для всіх ковтком свіжого повітря з щирими нотками позитиву, благодійний концерт співака-композитора Євгена Литвинковича став завершальним акордом заходу. Щира промова співака до дружин і матерів викликала шквал емоцій, сльози і тугу за своїм рідним втраченим... Співаку було нескладно знайти потрібні слова для вдів та матерів загиблих. Він цитував поетичні рядки, якими надихалася його матір, рано втративши чоловіка:

Маленькая женщина, вперед!
Ты — мужчины своего защита.
С женщин начинается народ.

Завершенням заходу стала професійна фотосесія з зіркою від Артема Артеменка.

Підтримати учасників заходу  приїхали хлопці, які пройшли війну - Олександр Животовський, Дмитро Петровський (позивний «Стаф»), Тімергазин Мугамер (позивний «Муха»).

Організатори вдячні Українському кризовому медіа-центру, Сергію Малярчуку, чудовому модератору Валентину Пугачову за прес-брифінг. Також слова вдячності адресовані колективу Дому «Майстер Клас» за професіоналізм, прийом, організацію звуку для артиста і, як завжди, дружнє відношення.