Всеукраїнський літній фізкультурно-оздоровчий патріотичний табір для сімей учасників АТО з дітьми

18.07.2016

Діти учасників АТО повернулися з Карпат. Там, у м. Яремче Івано-Франківської області громадською спілкою «Крила 8 сотні» з 5 по 14 липня для дітей та підлітків був організований фізкультурно-оздоровчий патріотичний табір.

У таборі взяли участь діти та цілі родини учасників АТО, зокрема й члени сімей загиблих українських воїнів з п’яти областей України: Київської, Рівненської, Івано-Франківської, Львівської та Вінницької.

Для учасників табору була підготовлена спеціальна програма гартування бойового духу. Інструктори (учасники АТО) навчали молодь орієнтуватися на місцевості, вибирати місце для табору та розбивати намети. Були продемонстровані прийоми рукопашу та застосування зброї. Підсумком навчального курсу стала військово-патріотична гра: розподілившись на дві групи, учасники вчилися прокладати маршрут по незнайомій місцевості, проводити розвідку та лишатися непоміченими для супротивника, вести прицільний вогонь по мішенях та працювати командою.

Протягом семи днів на туристичній базі «Карпати» діти мали можливість поплавати в басейні, прогулятися гірськими стежками і оцінити мальовничі краєвиди Яремче, разом з досвідченими психологами виконати вправи з психологічного розвантаження.

За ініціативи керівника табору Ірини Лукичевої-Міхнюк, з дітьми працювали спеціалісти-психологи. Під час зайнять арт-терапією хлопці і дівчата відкривали в собі нові таланти та творчі здібності. Для веселого дозвілля були організовані цікаві екскурсії, вечірні кіноперегляди.