Флешмоб “Ті, за ради кого…”.

23 серпня, до Дня Прапора та Дня Незалежності України, на Контрактову площу Києва, приїхали з різних куточків країни діти батьків, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє в антитерористичній операції на Сході України та їх родини, а також діти з Міжнародного дитячого центру "Артек",Федорович Н.В., заступник міністра соцполітики України та Мальцев І.В., перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, всі разом провели флешмоб — "Ті, заради кого" .

Своєрідний поштовх для дійства зробила Наталія Володимирівна Федорович своєю привітальною промовою до присутніх. А потім, на якись час простір площі наповнився віршами, піснею, на асфальті робились символічні малюнки, а наприкінці флешмобу було складено шестиметровий Прапор України, на знак пам’яті про загиблих та єднання українців заради шасливого майбутнього країни.


Вітання Наталії Федорович , заст. міністра соцполітики України учасникам акціїї “Ті, заради кого”

ГС “Крила 8 Сотні” висловлює щиру подяку Благодійному фонду “Київміськбуд” в особі Голови Правління Новохацької Світлани Сергіївни за підтримку та допомогу в придбанні для дітей родин загиблих учасників антитерористичної операції шкільних наборів до 1 вересня.

Про сам флешмоб ми робимо фільм, який згодом вам покажемо.
Зі Святом!

 

Фоторепортаж:

Posted on: 23.08.2017, by :