Серце матері

Щороку ми збираємося разом, щоб віддати належну шану матерям та дружинам загиблих учасників антитерористичної операції. Цьогорічний захід «Серце Матері» проходив в «Українському домі». В Київ з’їхалися матері й дружини загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні. Захід зібрав мешканок Київщини, Чернігівщини, Полтавщини, Харківщини, Луганської області. Підтримати жінок в нелегку мить прийшли ветерани АТО.

Ведучим церемонії став журналіст Олександр Куцак. Йому, а також співачці Каті Бойко і талановитому автору й виконавцю пісень Сергію Файфурі «Крила 8 сотні» висловлюють найщирішу подяку за підтримку родин загиблих.

Після виконання Гімну пам’ять всіх тих, хто передчасно пішов від нас, була вшанована хвилиною мовчання. Далі з промовою до матерів та дружин звернулася голова правління спілки «Крила 8 сотні» Ірина Міхнюк. Мали змогу поділитися наболілим всі матері та дружини загиблих учасників АТО. Зрозуміло, що найбільш гострим питанням залишається соціальний захист родин, і жінки змогли обговорити непросту тему з тими, хто опинився в подібній ситуації.

Завершився захід на Михайлівській площі, де біля Михайлівського Золотоверхого собору та стели з іменами загиблих родини ще раз повернулися думками до рідних чоловіків і синів та вшанували їх пам’ять.

Фоторепортаж:

Posted on: 24.06.2017, by :