“Небо для всіх-2017”

За доброю традицією «Крила 8 сотні» знову провели свій щорічний, всіма улюблений і з нетерпінням очікуваний захід «Небо для всіх». Дійство відбувалося 2-3 вересня в Харкові і було організоване правлінням громадської спілки та її харківським відокремленим підрозділом.

Вже другий рік поспіль Харківський аероклуб на аеродромі «Коротич» допомагає ветеранам АТО та сім’ям загиблих воїнів пройти сеанс психологічного розвантаження високо в небі. Піднятися на літаку високо над землею та стрибнути з парашутом – це не просто нові враження. Ветеранам АТО, що отримали інвалідність на війні, стрибок допомагає знову відчути себе сповненими сил та бойового духу. Для дружин та дітей загиблих бійців політ на літаку – це сильні емоції, спосіб розвантаження, своєрідна психологічна реабілітація.

«Крила 8 сотні» щиро вдячні керівництву Харківського аероклубу ім.В.С.Гризодубової за те, що знову знайшли і час, і можливості та допомогли влаштувати свято для дітлахів та дорослих. Зовсім юна частина колективу політала на літаках Ан-2, для більш старших дітей, дружин загиблих бійців та ветеранів АТО було надано спортивно-навчальний літак ХАЗ-30. Ветерани-ампутанти та всі, хто потребував емоційного «перезавантаження», змогли стрибнути з парашутом. Більш обережні могли обмежитися екскурсією по виставці зразків авіатехніки, військової та автомототехніки, поспостерігати за виступами пілотажної групи Харківського аероклубу та показовими стрибками парашутистів.

Якщо перший день заходу був піднесено-емоційним, то другий став теплим і душевним. Були зустрічі з друзями-побратимами, відвідини «Стіни пам’яті» в Харкові, де фотопортрети героїв нагадують про незламний дух Української нації. Діти отримали подарунки від харківських волонтерів з Центру взаємодії «Укроп-холл» і були дуже вдячні за поїздку до харківського «Диснейленду» – парку розваг з атракціонами, що дарують позитивні враження малим і дорослим.

«Крила 8 сотні» дякують всім, хто долучився до організації заходу «Небо для всіх», і мають надію, що гарна традиція матиме продовження наступного року.

Фоторепортаж:

Posted on: 07.09.2017, by :