Всеукраїнський мистецький проект «Відлуння сердець»

16 грудня, ГС «Крила 8 сотні» було презентовано Всеукраїнський мистецький проект «Відлуння сердець». Проект покликаний підтримати будь-який творчий дух серед родин загиблих та ветеранів антитерористичної операції. Життя, що нас оточує знаходить відлуння в наших серцях і відбувається акт творення у кожного по-своєму. Поважне журі проекту, до якого входять: митці, викладачі, телевізійники, а також члени ГС «Крила 8 сотні», після отримання робіт – учасників розподілять їх за номінаціями та відберуть для участі у фіналі проекту, який відбудеться через рік. На переможців очікують різні нагороди.

На захід приїхали перші роботи-учасниці проекту з Полтави, про які розповіла Лідія Петрівна Місюренко, член ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини». Це – літературні твори: збірка віршів «В пам’ять сину», випустила Наталя Чепіга, мати загиблого 17 липня 2014 року Миколи Чепіги та брошура – «Кабул»: шлях мужності», літературна збірка, яку випустила мати загиблого Валерія Боняківського Марія Боняківська, а також картини доньки Валерія Боняківського Катерини та іграшки, зроблені Марією Боняківською, також у проекті взяла участь вишивка бісером, яку зробила мати загиблого Олена Синюк. На проект приїхала ще одна картина з м. Димер під назвою «Карпатська ніч», яку привезла Ніколаєвська Дарія дружина учасника антитерористичної операції Миколи Ніколаєвського.

Всі роботи були високо оцінені присутніми та отримали статус учасників проекту. Слова привітань митцям сказала член журі – Наталія Коваленко, журналіст, автор телевізійних проектів.

На заході свою майстерню з виготовлення новорічних іграшок відкрила Ольга Гаврилова – Хижняк, адже вже скоро розпочинаються найдивовижніші свята року. Діти учасників АТО та родин загиблих, з великим задоволенням поринули у творчість.

Справжнім подарунком для присутніх став виступ Сергія Костецького, співака, хореографа, переможця ТВ – проекту «Танці з зірками». Сповнений позитиву, Сергій чудово співав та щиро спілкувався з учасниками заходу, а запальний майстер-клас з танцю надихнув дівчат спробувати себе в амплуа танцівниць. Всі учасники були в захваті від дійства та отримали дуже приємні враження, тому ми впевнені, що фан-клуб Сергія Костецького поповнився новими членами.

ГС «Крила 8 сотні» висловлює особливу подяку Сергію Костецькому за гарний настрій та життєву енергію, яку він подарував нам своїм виступом. Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.

Фотозвіт:


Posted on: 16.12.2017, by :