Всеукраїнський захід «Маю честь служити народу України»

Всеукраїнський захід «Маю честь служити народу України», який відбувся 23 грудня ц.р., був присвячений вшануванню пам’яті загиблих воїнів в АТО та підведенню підсумків роботи ГС «Крила 8 сотні» у році, що вже минає. На заході були присутні члени Спілки: родини загиблих учасників в АТО, учасники антитерористичної операції та ветерани бойових дій.

На початку засідання традиційно прозвучав Гімн України та хвилиною мовчання учасники заходу виразили глибоку повагу до загиблих воїнів АТО . Після цього розпочались збори, де присутні були ознайомлені з відеороботами про патріотичну діяльність Спілки. Також роглядались питання соціального захисту родин загиблих та ветеранів бойових дій, підтримання їх морально-психологічного стану, юридичний захист, тощо.

Протягом 2017 року організацією було проведено заходи соціального, наукового та культурного спрямування, під час яких члени Спілки виявляли неабияку активну діяльність, тому керівництво ГС «Крила 8 сотні» відзначило їх подяками та нагородами : «Сильні духом» – нагорода для підростаючого покоління , жінки, які небайдужо ставились та допомагали розвитку Спілки були нагороджені відзнакою «Лагідна сила», чоловіки отримали нагрудні знаки – «За вірність народу України», також були вручені державні нагороди від Міністерства оборони України.

Члени ГС «Крила 8 сотні» нагородили пам’ятним знаком «Зірка Пошани» голову правління Ірину Міхнюк, за вагомий вклад у розвиток Спілки, за небайдуже ставлення до долі людей, за підтримку та допомогу у складних ситуаціях, за заслуги у об’єднанні організаціїї та її зміцнення.

Фотозвіт:

Posted on: 23.12.2017, by :