Всеукраїнський захід «Вірні Україні»

15 грудня, у Київському національному університеті ім. Б. Грінченка відбувся Всеукраїнський захід «Вірні Україні».

Спільно зі студентами університету учасники заходу: члени ГС «Крила 8 сотні» (родини загиблих учасників, ветерани АТО) та курсанти Київського військового ліцею ім. І. Богуна відвідали авторську фотовиставку «Шлях до свободи», викладача університету ім. Б. Грінченка, Андрія Сніжка, який безпосередньо брав учать у бойових діях на Сході України. На світлинах портрети героїв, армійський вишкіл та власне – шлях бойового підрозділу в зоні АТО.

Тему героїзму та патріотизму, поваги до рідної мови та збереження традицій, і як це віддзеркалюється в екранному мистецтві країни, обговорювали вже в аудиторії навчально-виробничого комплексу «АстудіЯ» з актором-імітатором голосів, якого ще називають Доктор звук, Юрієм Коваленком. Юрій розповів про свій багаторічний досвід роботи про те, який розвиток відбувся стосовно, щодо використання української мови у дублюванні фільмів, продемонстрував свій доробок, а також провів майстер-клас по диханню та поведінці в кадрі, адже учасники заходу всі стали дієвими особами відео флешмобу «Повертайся з миром до дому»: в Україні ще продовжуються бойові дії на Сході, кожного дня країну боронять люди, які ризикують своїм життям заради нас, і ці люди в новорічні свята будуть далеко від своїх домівок та родин. Адже, добре слово душу зігріває і дає наснагу і, щоб підтримати хлопців на передовій та віддати їм свою повагу і шану, в «АстудіЇ», в справжній телевізійній студії, було записано Новорічні поздоровлення бійцям від родин загиблих та безвісти зниклих воїнів АТО та курсантів Київського військового ліцею ім. І.Богуна. Ці поздоровлення будуть відправлені на передову та розміщені в Інтернеті.

Велика подяка за допомогу у проведенні: заходу та відеозапису: Мар’яні Ангеловій, завідувачу НВМ тележурналістики, Віктору Тімохіну, зав. студією звукозапису НВМ, Павлу Власову легендарному тележурналісту, студентам та керівництву Київського національного університету ім. Б. Гринченка.

Фотозвіт:


Posted on: 15.12.2017, by :