Новини

23.12.2017
Всеукраїнський захід «Маю честь служити народу України», який відбувся 23 грудня ц.р., був присвячений вшануванню пам'яті загиблих воїнів в АТО та підведенню підсумків роботи ГС «Крила 8 сотні» у році, що вже минає. На заході були присутні члени Спілки: родини загиблих учасників в АТО, учасники антитерористичної операції та ветерани бойових дій.
Детальніше
16.12.2017
16 грудня, ГС «Крила 8 сотні» було презентовано Всеукраїнський мистецький проект «Відлуння сердець». Проект покликаний підтримати будь-який творчий дух серед родин загиблих та ветеранів антитерористичної операції.
Детальніше
15.12.2017
15 грудня, у Київському національному університеті ім. Б. Грінченка відбувся Всеукраїнський захід «Вірні Україні».
Детальніше
09.12.2017
Які проблеми постають перед людиною після повернення з війни? Як допомогти людині, травмованій не лише психологічно, але й фізично?Що потрібно для відновлення втрачених функцій, здоров’я, зв’язків, душевної рівноваги, доходу врешті-решт? Що і як потрібно робити самому комбатанту та членам його родини, щоб реалізуватися та знайти своє нове самодостатнє місце в мирному житті?Які виклики постають перед суспільством,державними та громадськими інституціями щодо вирішення проблем військових, які захищали Батьківщину?

На ці та багато інших запитань були дані відповіді учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, яка відбулась 8-9 грудня 2017 року у Харкові на базі Українського науково-дослідного інституту протезування, протезобудування та відновлення працездатності.

Детальніше
07.12.2017
В День Збройних Сил України, Громадською спілкою «Крила 8 сотні» разом з представниками Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації, було проведено Всеукраїнські спортивні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета, присвячені пам'яті загиблого учасника антитерористичної операції Героя України Олега Міхнюка.
Детальніше
06.12.2017
В День Збройних Сил України, Громадською спілкою «Крила 8 сотні» разом з представниками Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівельної механізації, було проведено Всеукраїнські спортивні змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета, присвячені пам'яті загиблого учасника антитерористичної операції Героя України Олега Міхнюка.
Детальніше
07.09.2017
2-3 вересня в Харкові відбувся щорічний захід «Небо для всіх».
Детальніше
24.08.2017
24 серпня - Після параду святковим Хрещатиком маршем пройшла Хода нескорених.
Детальніше
23.08.2017
23 серпня, до Дня Прапора та Дня Незалежності України, на Контрактову площу Києва, приїхали з різних куточків країни діти батьків, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє в антитерористичній операції на Сході України та їх родини, а також діти з Міжнародного дитячого центру "Артек",Федорович Н.В., заступник міністра соцполітики України та Мальцев І.В., перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, всі разом провели флешмоб -- "Ті, заради кого" .
Детальніше
20.08.2017
Сьогодні, 20 серпня, сумна дата - виповнилось 3 роки, як не стало Героя України (посмертно), українського військового і громадського діяча, ветерана війни в Афганістані, заступника голови Української Спілки ветеранів Афганістану, кавалера численних орденів та медалей, активіста Революції гідності, учасника Антитерористичної операції на сході України Олега Міхнюка.
Детальніше
13.07.2017
з 10 по 12 липня ГС "Крила 8 сотні" було проведено "Всеукраїнський захід на честь вшанування пам'яті загиблих учасників антитерористичної операції", під час якого відвідали поховання загиблих учасників АТО Другої Афганської штурмової роти батальйону Айдар (Полтавська обл. Дніпропетровська обл.). 
Детальніше
28.06.2017
У смт Димер на Київщині «Крила 8 сотні» провели історико-патріотичний захід, присвячений Дню Конституції України.
Детальніше
24.06.2017
Щороку ми збираємося разом, щоб віддати належну шану матерям та дружинам загиблих учасників антитерористичної операції. Цьогорічний захід «Серце Матері» проходив в «Українському домі».
Детальніше
5.05.2017
Представники «Крил 8 сотні» - ветерани АТО й учасники антитерористичної операції – привітали батальйон «Айдар» з черговою, вже третьою, річницею з дня створення.
Детальніше
1.04.2017
«Крила 8 сотні» продовжують допомагати воїнам, що перебувають на лікуванні. Сьогодні, 1 квітня, діти, батьки, дружини загиблих учасників АТО приїхали в Ірпінський військовий госпіталь, куди постійно прибувають поранені зі Сходу України.
Детальніше
26.03.2017
Чого найбільше потребують поранені захисники України? Окрім медичного догляду, кожному з них потрібна емоційна підтримка, увага та турбота. Тому 26 березня ГС "Крила 8 сотні" навідалися до київського військового госпіталю, де відновлюють здоров’я поранені воїни-герої.
Детальніше
14.03.2017
14 березня в військовому ліцеї ім. Богуна було проведено Урок патріотичного виховання до Дня добровольців. Метою зайняття було військово-патріотичне виховання підлітків із залученням ветеранів і прищеплення молоді поваги до українського війська.
Детальніше
14.03.2017
14 березня 2014 року вважається днем створення першого добровольчого батальйону. Сформували його близько п’яти сотень представників Самооборони Майдану, розуміючи невідворотність військового вторгнення на територію материкової України.
Детальніше
12.03.2017
11 березня 2017 року в м. Києві відбулося розширене засідання Правління ГС "Крила 8 сотні" та керівників регіональних осередків спілки.
Детальніше
21.02.2017
20 лютого в Україні вшановували Героїв Небесної сотні. «Крила 8 сотні» в цей день також провели захід-реквієм. Згадати полеглих друзів та віддати їм належну шану на Майдан прийшли учасники Революції гідності, ветерани 8 «афганської» сотні самооборони Майдану.
Детальніше
18.02.2017
17 лютого, у Центральному будинку офіцерів ЗСУ, відбулись урочисті заходи, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану. В урочистому зібранні взяв участь Президент України Петро Порошенко, Міністр оборони України, начальник Генерального штабу.
Детальніше
14.02.2017
9 лютого до Дня пам’яті учасників бойових дій у Харкові відбувся вшанувальний захід. Зустріч пройшла під гаслом «Єднання поколiння патрiотiв».
Детальніше
10.02.2017
9 лютого Верховна Рада затвердила рекомендації осінніх парламентських слухань, присвячених соціальному захисту учасників АТО, на які були запрошені представники ГС «Крила 8 сотні».
Детальніше
3.02.2017
ГО "Юридична сотня" випустила оновлену пам'ятку учасникам АТО про їхні права, пільги, гарантії соціального захисту. Також в документі викладено рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях.
Детальніше
27.01.2017
Мужні чоловіки, балади про звитягу древніх воїнів та згадки про не менш сміливих воїнів сьогодення – таким запам’ятається фінал благодійного фотопроекту «Великий тато України», що відбувся 27 січня в Києві.
Детальніше
17.12.2016
17 грудня спілка «Крила 8 сотні» провела Загальні збори, під час яких був доведений звіт Голови Правління Спілки стосовно діяльності у 2016 році. У Київ прибули керівники відокремлених підрозділів та члени спілки з Київської, Полтавської, Харківської, Запорізької, Чернігівської, Черкаської, Рівненської, Івано- Франківської, Львівської, Луганської, Житомирської, Вінницької, Кіровоградської областей.
Детальніше
4.11.2016
4 листопада спілка «Крила 8 сотні» розпочала серію тренінгів з психологічної адаптації родин загиблих в АТО. На курс «Крок в майбутнє» були запрошені мами, дружини й діти з сімей, що втратили на війні годувальника.
Детальніше
27.10.2016
26-27 жовтня за участі ГС «Крила 8 сотні» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання зі стрільби присвячені пам'яті загиблого учасника антитерористичної операції Героя України Олега Міхнюка.
Детальніше
19.10.2016
19 жовтня представники «Крил 8 сотні» були присутні на парламентських слуханнях. Засідання було присвячено темі «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи».
Детальніше
14.10.2016
День захисника України – це день, коли всі ми згадуємо мужність та героїзм українських воїнів. А ще в цю світлу дату вшановують пам’ять тих, кого більше немає з нами, хто віддав життя, захищаючи рідну землю.
Детальніше
24.09.2016
Научно-практична коференція з питань реабілітації інвалідів АТО
Тернистий шлях повернення ветеранів АТО у мирне життя можна і треба спростити. У вітчизняних вчених є гарні новини навіть для тих, хто повернувся з бойових дій з важкими травмами опорно- рухового апарату. Новітні напрацювання вітчизняних вчених були продемонстровані на науково-практичній конференції, організованій за участі об’єднання «Крила 8 сотні».
Детальніше
11.09.2016
Небо для всіх
Небо знову кличе відчути справжнє щастя польоту, і ми не можемо не відгукнутися на цей поклик. 11 вересня ГС «Крила 8 сотні» запросила підшефні родини в Харків, щоб провести другу частину заходу «Небо для всіх».
Детальніше
03.09.2016
3 вересня «Крила 8 сотні» відсвяткували День знань. Зібравшись на природі, у мальовничому куточку на Трухановому острові, дорослі й діти довели: правильно організовані зайняття можна розтягнути на цілий день і ввечері всі вимагатимуть продовження.
Детальніше
28.08.2016
В Харківському аероклубі ім. В.С.Гризодубової часто збираються сміливці, бажаючі підкорити небо. Днями колектив аероклубу зробив подарунок ветеранам АТО і приєднався до заходу «Небо для всіх», ініційованого організацією «Крила 8 сотні».
Детальніше
20.08.2016
20 серпня, ГС "Крила 8 сотні" провела День пам'яті загиблих в АТО та другі роковини з дня загибелі легендарного командира "афганської сотні", Героя України (посмертно) - Олега Міхнюка.
Детальніше
20.08.2016
Табір у Харкові
З 7 по 14 серпня ГС «КРИЛА 8 СОТНІ», було організовано літній – патріотично оздоровчий табір для дітей, та родин з дітьми волонтерів і учасників антитерористичної операції в місті Харкові, на базі спеціалізованого центру реабілітації учасників АТО членів їх родин та волонтерів за підтримки благодійної організації « Благодійний фонд «Сестра милосердя».
Детальніше
18.07.2016
Діти учасників АТО повернулися з Карпат. Там громадською спілкою «Крила 8 сотні» з 5 по 14 липня для дітей та підлітків був організований фізкультурно-оздоровчий патріотичний табір.
Детальніше
23.06.2016
23 червня – Всесвітній день вдови. Цей день – привід ще раз згадати, як живеться родинам, що втратили чоловіка-опору. Громадська спілка «Крила 8 сотні» зібрала в Києві жінок - вдів та матерів загиблих військовослужбовців.
Детальніше