День захисника України з «Крилами 8 сотні»

14.10.2016

День захисника України – це день, коли всі ми згадуємо мужність та героїзм українських воїнів. А ще в цю світлу дату вшановують пам’ять тих, кого більше немає з нами, хто віддав життя, захищаючи рідну землю.

Організація «Крила 8 сотні» також приєдналася до пам’ятних заходів і зібрала у Києві тих, кого особливо зачепив біль війни. Шану загиблим захисникам батьківщини віддали їхні побратими, матері та дружини військовослужбовців. Зібралися в залі й вихованці Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Ці підлітки через війну залишилися без батька. Щоб допомогти пережити біль важкої втрати, ліцеїстам Михайлові Македону, Іванові Корпачу, Дмитрові Тарасенку, Артемові Бардасю, Дмитрові Григору була дана можливість зустрітися й поспілкуватися з бійцями АТО. Такі зустрічі планується проводити й надалі.

Учасники заходу відвідали «Стіну пам’яті» на Михайлівській площі і поклали квіти до стели, де увічнені імена героїв, що віддали життя в боях на Сході України. В холі «Дома Майстер Клас» була організована експозиція фотопортретів загиблих. Після хвилини мовчання голова організації «Крила 8 сотні» Ірина Міхнюк пообіцяла, що про воїнів буде знято фільм пам’яті і їхній подвиг не піде в забуття.

Зворушливий подарунок зробила кадетам волонтер Марина Одинцова. Голова громадської організації «Батальйон сітка» попросила свою команду написати листи з побажаннями для ліцеїстів. Кожен, хто потребував підтримки, міг обрати собі послання, і ніхто не залишився без теплих напутніх слів. 

Ну, і звичайно, як же ж в такий день обійтися без пісні? Душевну музику того дня дарували поет Володимир Самайда з друзями. Дякуємо артистам за щирі пісні та подарований гарний настрій.