День знань у мальовничому закутку Труханового острову

03.09.2016

3 вересня «Крила 8 сотні» відсвяткували День знань. Зібравшись на природі, у мальовничому куточку на Трухановому острові, дорослі й діти довели: правильно організовані зайняття можна розтягнути на цілий день і ввечері всі вимагатимуть продовження.  

Команда майстрів  дійсно збагатила знаннями і дітей, і дорослих. Наймолодші учасники всіма видами фарб малювали два потяги дружби та щастя. Підлітки під опікою Ольги Гаврилової-Хижняк та Ольги Руд опановували таку екзотику, як мистецтво малювання хною «Мехенді». Дорослі створювали витинанки та вчилися японському мистецтву оригамі, перетворюючи кольоровий папір на дивовижні паперові квіти.

Вельми актуальної в наш час справи навчали майстрині з волонтерського руху «Батальйон «Сітка». Мами вчилися плести маскувальні сітки для армії. Виявилося, що в цьому зайнятті є і мистецтво, і романтика, і терапія. За кілька годин з’явилася сітка з виплетеною картою України.  Натхненно працюючи синіми і жовтими стрічками, жінки вплели в карту Донбас і Крим, Київ і Карпати – всі регіони єдиної країни.

А на останок всі бажаючі змогли долучитися до створення «Вінка бажань». На синьо-жовтих пелюстках, що покривали панно, жінки писали прості й життєві побажання: «Миру й перемоги», «Процвітання країні», «Щастя на своїй землі». Дай, Боже, всім цим мріям здійснитися.