Небо для всіх

28.08.2016

В Харківському аероклубі ім. В.С.Гризодубової часто збираються сміливці, бажаючі підкорити небо. Днями колектив аероклубу зробив подарунок ветеранам АТО і приєднався до заходу «Небо для всіх», ініційованого організацією «Крила 8 сотні».

Поїздка до аероклубу в рамках акції «Небо для всіх» була присвячена 25-й річниці незалежності України. В Харків прибули воїни, що отримали поранення чи  інвалідність під час антитерористичної операції. Приїхали бійці з Полтави, Кременчука, Харківщини, що воювали в підрозділах 92 омбр, 24-му окремому штурмовому батальйоні «Айдар», 79-й десантно-штурмовій бригаді та спецназі ВМФ України. Також в аероклубі зібралися дружини та діти наших героїв.

«Крила 8 сотні» щиро дякують колективу Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової та особисто Філатову Сергію Миколайовичу за чуйність і допомогу ветеранам-інвалідам АТО. Саме завдяки  аероклубу здійснилася мрія багатьох воїнів піднятися в НАШЕ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО.

Дивлячись на бійців, було зрозуміло, наскільки не підходить їм канцеляризми «інвалід» або «людина з обмеженими можливостями». Сповнені сил та жаги до життя воїни дали зрозуміти, що підкорити повітряний простір їм не завадять ні інвалідний візок, ні протези. Так, на спортивному літаку Харківського аероклубу зміг піднятися у небо волонтер Руслан Бойко. Чоловік був важко поранений в Ізваріно в 2014 році і після того змушений пересуватися на візку.

Ще один воїн - Володимир Воропай, який вже мав до війни досвід стрибків, навіть переживши ампутацію ноги і встановлення протеза, не відмовився стрибнути з парашутом. Аероклуб пішов назустріч, і в тандемі з інструктором боєць здійснив свій перший стрибок після поранення.

Політати на літаку дозволили й родинам учасників АТО. Особливо в захваті були діти. Сімейна програма також включала прогулянку по аероклубу і цікаві історії про представлені взірці авіатехніки, тематичні майстер-класи та візит на авіафестиваль.

До нових зустрічей в небі над Харковом!